Болгарія почала 3-0 над Словенією в Софії! (VIDEO + GALLERY)

Волейболісти збірної Болгарії почали з чистої перемоги свою участь в Олімпійському відбірковому турнірі в Софії. Майже 8000 збуджених глядачів на Арені Армеєк привітали студентів Радостина Стойчева, які оселилися над Словенією з 3: 0 (25:23, 25:18, 25:22).

Успіх не вийшов легким після того, як початок матчу дав зрозуміти, що наш домашній дистриб'ютор Андрій Жеков отримав травму ноги і повинен був пропустити матч. У середині другого матчу гри вийшов капітан Володимир Ніколов, який під час тренування сильно потрапив м'ячем у праве око. Незабаром після цього Николай Миколайович, який витягнув щиколотку під час наступу на кран Цветана Соколова, мав жахливу травму і його треба було замінити.

Незважаючи на всі ці неприємні новини про наших співробітників, студенти Радостина Стойчева грали дуже зосереджені і не дивувалися. Дуже сильний матч зіграли дистриб'ютор Георгій Братоєв, а досвідчений Матвій Казійський і Теодор Салфаров принесли спокій і порядок в грі Болгарії і поважали словенців.

Дуже сильний матч зіграли дистриб'ютор Георгій Братоєв, а досвідчений Матвій Казійський і Теодор Салфаров принесли спокій і порядок в грі Болгарії і поважали словенців

Матч між Болгарією і Словенією почався трохи краще для словенців, які повели 4: 2 після атаки Мітю Гаспаріні і помилку з мережею Віктора Йоссіфова, але "триколори" одразу дорівнювали 5: 5 після атаки Владо Ніколова і блокади Ніккі. Ніколов. Проте перша технічна перерва склала 8: 6 для Словенії після успішної атаки Tinne Uranut і лічильника Matthew Vidic. Нова нічия в 10:10 після двох помилок хлопчиків Веселін Вукович, але Словенія відразу ж повернула свої позиції в 12:10 після помилок Владо Ніколова з Сервіса і Тодора Алексієва в атаці. Різниця залишалася до 16:14 після того, як Унаут вийшов з блоку. Болгарам вдалося перейти до 18:16 на свою користь після нападу через центр і великої блокади Нікі Ніколова і матчів Матвія Казійського і Тошко Алексієва. Словенські волейболісти знову досягли нового розіграшу о 20:20 після подачі у прогулянку Владо Ніколова та блокаду Деяна Вінчича. Жеребкування було збережено до 22:22, після чого Болгарія виграла з 24:22 після двох потужних атак Матвія Казійського та Владо Ніколова. Зрештою, хлопці Радо Стойчева закрили гру на 25:23 на свою користь після нової атаки в центрі Нікі Ніколова.
Матч між Болгарією і Словенією почався трохи краще для словенців, які повели 4: 2 після атаки Мітю Гаспаріні і помилку з мережею Віктора Йоссіфова, але триколори одразу дорівнювали 5: 5 після атаки Владо Ніколова і блокади Ніккі

Волейболісти Словенії провели 2: 1 на початку другого матчу. Матвій Казійський вирівняв за 3: 3. Болгарія провела 4: 3 після того, як Тіне Уранут відправив м'яч у довгий кут. Новий виїзд на Словенію до Відика і 5: 3. Гостей вигнали в 5: 5 після перемоги Владо Ніколова. Ace of Uranut і 6: 5 для Словенії. Атака Алена Флейса і 7: 5. У 6: 7 Цветан Соколов замінив Владо Ніколова і навіть з першою атакою зрівняв 7: 7. Болгарія привела з 8: 7 на першу технічну перерву після виходу словенців. Соколов зробив 10: 8 потужним ударом по словенській блокаді. Цветан Соклов зробив 14:11 після того, як Георгі Братоєв залишив його без блокади. Друга технічна перерва відбулася о 16:13 для Болгарії після того, як Георгі Братоєв викинув м'яч у нерозділене поле в Словенії. Потужний напад на Метью Казійського і 17:13. Словенська атака із заколотом зробила різницю в 5 балів 18:13, тоді Веселін Вукович негайно перервався. Болгарія вийшла з 21:16 після нападу на вигнання словенців. Blokaute of Tets Sokolov і 22:16. Атака по словенській мережі - 23:16. Теодор Сальпаров врятував величезний захист, але м'яч вийшов на 23:17. Під час цієї гри Микола Ніколов наступив на ногу Цвєтани Соколова і впав на кидок, а потім замінив Теодор Тодоров. Мітя Гаспаріні буде обслуговувати в сітці і грі для Болгарії 24:17. Тодор Алексиєв потрапив у діагональ 25:18.
Волейболісти Словенії провели 2: 1 на початку другого матчу

Болгарія привела 2: 1 до початку третьої гри, але словенці пішли вперед у 5: 4. Перша технічна перерва склала 8: 5 для Словенії. Ace of Mitya Gasparini і 9: 5. Новий пункт для гостей і 10: 5. Служба спорядження Андре Флейса і 7:11. Потрійна болгарська блокада скоротила рахунок до 9:11. Ас Матей Казійський і 10:11. Тодор Алексієв скоротився до 11:12. Болгарія зрівнялася в 13:13 після непорозуміння в нападі на Словенію. Віктор Йосифов знову зрівнявся з 15:15. Словенія вийшла на другу технічну перерву з 16:15. Матвій Казійський зрівняв рахунок у 16:16, відразу ж після цього Георгій Братоєв побив 2 тузи за 18:16. Помилка в атаці Тінне Уранута і 19:17. Цветан Соколов потрапив по діагоналі за 21:18. Знову Соколов і 22:19. Атака назовні Гаспаріні і 23:19. Тодор Алексієв привів Болгарію до матчу в 24:21. Після довгої гри та аутів у атаці Слави - 25:22.
Болгарія привела 2: 1 до початку третьої гри, але словенці пішли вперед у 5: 4

БОЛГАРІЯ - СЛОВЕНІЯ 3: 0 (25:23, 25:18, 25:23)