Митники ВКО взяли участь в Чемпіонаті світу з дзюдо

З 8 по 11 листопада в Майамі проходив чемпіонат світу з дзюдо серед майстрів-ветеранів, у складі збірної Казахстану виступали 6 спортсменів, в тому числі два фахівця Департаменту митного контролю по Східно-Казахстанської області, передає Zakon.kz з посиланням на прес-службу відомства .

У чемпіонаті брали участь 761 спортсмен з 46-ти країн світу. Від казахстанців було представлено 6 спортсменів, в т.ч. Сейлханов Руслан (вагова категорія до 100 кг, вікова група 40-45 років) і Омарбаев Ержан (73 кг, вікова група 35-40 років). За результатами змагань Казахстан зайняв 10 місце.

У своїй ваговій категорії не було рівних Руслану Сейлханову. Успішно провівши п'ять сутичок зі спортсменами з Румунії, Бразилії, США, Руслан завоював золоту медаль і став володарем титулу чемпіона світу.

Омарбаев Ержан також провів п'ять зустрічей з майстрами з Бразилії, Італії, Азербайджану, Аргентини і зупинився за крок від нагороди, посівши почесне п'яте місце. Помітивши величезний потенціал спортивної майстерності Омарбаева, керівництво збірної України запросили виступити його в командному змаганні «стінка на стінку». У цьому змаганні борці збірної України подолали опір збірних Франції, Бразилії, Монголії, США та Росії-2. А в фіналі поступилися першій команді Росії і посіли друге місце. Ержан Омарбаев вніс свій внесок в срібло команди, вигравши вирішальну сутичку з дзюдоїстом з Франції.

Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!