На картодромі Кукморський району РТ відбулися видовищні перегони серед дітей

(Казань, 1 листопада, «Татар-інформ»). На картодромі Кукморський району РТ відбулися міжрайонні змагання з картингу, повідомляє прес-служба ДОСААФ РТ.
Змагання проводилися в особистому заліку, і учасники виступили на картах групи - «Стандарт» класів «Стриж», Honda GX200, Honda GX270 і «Мінськ». Мета змагань - підвищити ефективність роботи серед дітей і підлітків з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, а також популяризувати розвиток технічних видів спорту серед молоді та виявити найсильніших спортсменів.

Рано вранці спортсмени з'їхалися на картодром, де гостей і учасників зустрічали навчальний автомобіль «КАМАЗ» і БТР
Рано вранці спортсмени з'їхалися на картодром, де гостей і учасників зустрічали навчальний автомобіль «КАМАЗ» і БТР. Привітати хлопців зі святом і побажати успіхів у турнірі приїхали начальник Кукмокрского ОВС РТ підполковник Раміль Нургалієв, начальник ОГИБДД ОМВД Росії по Кукморський району РТ Фірдус Фахрутдинов і інші.
Після урочистої частини на трасі розгорнулася запекла боротьба - водії картів максимально викладалися і продемонстрували вміння керувати транспортом.

У класі «Мінськ» на першу сходинку п'єдесталу піднявся Айзат Садиков з Кукмор, другим став Азат Мухаметзянов з Балтаси, третє місце дісталося Матвію Сорокінц (Кукмор)
У класі «Мінськ» на першу сходинку п'єдесталу піднявся Айзат Садиков з Кукмор, другим став Азат Мухаметзянов з Балтаси, третє місце дісталося Матвію Сорокінц (Кукмор). У класі «Стриж» «золото» виборов Іслам Хайруллін (Балтаси ДОСААФ), в класі Honda GX200 - Ильназ Галімов (Балтаси), в класі Honda GX270 першим фінішував Айзат Садиков (Кукмор).
Переможці та призери були нагороджені грамотами та пам'ятними призами від організаторів.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.