Татарстанські спортсмени стали призерами чемпіонату з боротьби куреш в Іжевську

(Іжевськ, 7 грудня, «Татар-інформ», Юлія Семенова). В Іжевську пройшов Республіканський чемпіонат по національній татаро-башкирської боротьбі куреш.

Як повідомили організатори з регіонального суспільно-демократичного руху «Татарський суспільний центр Удмуртії», чемпіонат відбувся в рамках міжнаціонального фестивалю спорту «Сила духу».

Відкрили чемпіонат зразковий ансамбль татарської музики, пісні і танцю «Асил'яр», з постановкою татарського національного свята «Сабантуй» з елементами боротьби куреш.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Агризского району Республіки Татарстан, Увінского району, Сарапула і Іжевська.

Серед юнаків до 70 кг перемогу здобув Павло Матвєєв з агриз, у дорослих до 65 кг першим став іжевчанін Альмір Рамзаном, у дорослих до 75 кг - Альмір Шараф (Іжевськ), серед дорослих спортсменів до 85 кг - Рузіль Губайдуллін (Агриз), а в категорії понад 85 кг перше місце у Тимура Карімова з Сарапула.

Переможці республіканських змагань візьмуть участь у чемпіонаті Росії по татаро-башкирської національної боротьбі куреш, який пройде в Пермі вже 8 грудня.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.