Жора Абовян і Гор Оганесян - медалісти Київського міжнародного турніру з боротьби

У Палаці спорту завершився 21-й Київський міжнародний турнір з боротьби, присвячений видатним борцям і тренерам.

На килимі головною критої спортивної арени України з 3 по 4 березня змагалися представники вільної, греко-римської та жіночої боротьби.

Борець греко-римського стилю Жора Абовян, що представляє на турнірі українську збірну, завоював золоту медаль у ваговій категорії до 59 кг. Борець вільного стилю Гор Оганесян, в свою чергу, зайняв друге місце в категорії до 65 кг.

Перемога першого стала дебютною в якості тренера для знаменитого українського борця Армена Варданяна, який в минулому році завершив кар'єру спортсмена, приступивши до тренерської роботи.

За словами відомого українського борця греко-римського стилю, бронзового призера Олімпійських ігор в Пекіні, заступника Голови Союзу вірмен України Армена Варданяна, Жора Абовян виграв на шляху до медалі у серйозних спортсменів: «Дуже задоволений виступом Жори, йому вдалося заявити про себе. Вітаю його особистих тренерів, Мурата Мартиновича за те, що підготували і дали мені можливість його просекундіровать. Він виконав всі мої завдання. Я його налаштував на такий лад, що йому потрібно працювати першим номером, атакувати. У такій атакуючій боротьбі йому вдалося виграти технічна дія і здобути дострокову перемогу ».

як повідомляє НОК Вірменії , В складі збірної РА сім борців завоювали медалі турніру різної проби. Переможцем турніру став Саркіс Кочарян (80 кг), срібні медалі завоювали Карен Асланян (66 кг) і Артур Шагінян (98 кг), бронзові - Геворг Гарибян (59 кг), варш Боранян (75 кг), Рафік Манукян (80 кг) і Максим Манукян (85 кг).

Як уже повідомлялося раніше, Союз вірмен України приділяє особливу увагу спорту і підтримки спортсменів України, відкриваються різні спортивні секції. Також на різних спортивних заходах вручаються призи голови Спілки вірмен України Вілена Шатворяна. У спортивних секціях Союзу вірмен України тренуються діти різних національностей.